Kontakt

Skriv til mail@klippoglim.no eller ring  73 53 55 84

Klipp og lims kontor
Besøksadresse

Klipp og Lim
Konsul Lorcks gate 16
7044 Trondheim

Se google maps

 

  • Kontoret vårt ligger like ved Dronning Mauds minne, med parkering utenfor døra.
  • Reiser du kollektivt? Holdeplassen for buss og flybuss heter Dalen Hageby. Se atb.no

Kontakt en ansatt

Jøran Wærdahl

Jøran Wærdahl  Daglig leder
joran@klippoglim.no
Tlf: 906 14 086

Frank Furseth

Frank Furseth
frank@klippoglim.no
Tlf: 924 15 953

Trine Gjerde

Trine Gjerde
trine@klippoglim.no
Tlf:  911 17 306

Lars Hegdal

Lars Hegdal
lars@klippoglim.no
Tlf: 996 12 227

Ole Kristian Øye

Ole Kristian Øye
olek@klippoglim.no
Tlf: 404 58 800

Svein Erik Okstad

Svein Erik Okstad
svein.erik@klippoglim.no
Tlf: 909 53 050

Kristine Mørkved

Kristine Mørkved
kristine@klippoglim.no
Tlf: 468 16 808

Ingrid Elise Kirknes

Ingrid Elise Kirknes
ingrid@klippoglim.no
Tlf: 975 17 009

Fakturainfo

Klipp og Lim Media AS
Konsul Lorcks gate 16
7044 Trondheim

org.nr.: 982370035
sendes til betaling@klippoglim.no

Trine maler et skilt

Kart

Vi holder til i Dalen, i aksen mellom Sirkus Shopping, Lamon og Lilleby. Kom gjerne innom! Gi oss først et lite vink slik at vi kan ha kaffen varm.

Åpne adressen i google maps